Lazerinis pjovimas – tai technologija, kurios metu galingas lazeris naudojamas pjaustyti arba graviruoti plokščias lakštines medžiagas, tokias kaip audinys, popierius, plastikas, mediena ir kt.
Gebėjimas patenkinti kliento poreikius gali būti labai svarbus jūsų įmonės sėkmei. Naudodami naujas ir patobulintas lazerinio pjovimo technologijas, gamintojai gali neatsilikti nuo paklausos ir toliau gaminti aukštos kokybės produktus. Naudodami naujausios kartos...lazerinio pjovimo įrangayra svarbu, jei norite išlikti priekyje konkurentų ir turėti galimybę valdyti vis platesnį projektų spektrą.
Kas yra lazerinio pjovimo technologija?
Lazerinis pjovimasyra technologija, kuri naudoja lazerį medžiagoms pjauti ir paprastai naudojama pramoninės gamybos reikmėms, tačiau ją taip pat pradeda naudoti mokyklos, mažos įmonės ir mėgėjai. Lazerinis pjovimas veikia nukreipiant didelės galios lazerio išvestį dažniausiai per optiką.
Lazerinis pjovimasyra tikslus dizaino išpjovimo iš tam tikros medžiagos metodas, naudojant CAD failą kaip vadovą. Pramonėje naudojami trys pagrindiniai lazerių tipai: CO2 lazeriai Nd ir Nd-YAG. Mes naudojame CO2 įrenginius. Tai apima lazerio įjungimą, kuris pjauna lydydamas, degindamas arba garindamas jūsų medžiagą. Galite pasiekti tikrai puikų pjovimo detalumo lygį dirbdami su įvairiomis medžiagomis.
Lazerinio pjovimo technologijos pagrindinė mechanika
Thelazerinė mašinanaudoja stimuliavimo ir stiprinimo metodus, kad paverstų elektros energiją didelio tankio šviesos spinduliu. Stimuliacija įvyksta, kai elektronus sužadina išorinis šaltinis, dažniausiai blykstės lempa arba elektros lankas. Stiprinimas vyksta optiniame rezonatoriuje, ertmėje, esančioje tarp dviejų veidrodžių. Vienas veidrodis yra atspindintis, o kitas - iš dalies pralaidus, todėl spindulio energija gali grįžti atgal į lazerinę terpę, kur ji stimuliuoja daugiau emisijų. Jei fotonas nėra sulygiuotas su rezonatoriumi, veidrodžiai jo neperadresuoja. Tai užtikrina, kad būtų sustiprinti tik tinkamai orientuoti fotonai, taip sukuriant koherentinį spindulį.
Lazerio šviesos savybės
Lazerio šviesos technologija pasižymi daugybe unikalių ir kiekybiškai įvertintų savybių. Jos optinės savybės apima koherenciją, monochromatiškumą, difrakciją ir spindesį. Koherencija reiškia ryšį tarp magnetinių ir elektroninių elektromagnetinės bangos komponentų. Lazeris laikomas „koherentu“, kai magnetiniai ir elektroniniai komponentai yra sulygiuoti. Monochromatiškumas nustatomas matuojant spektrinės linijos plotį. Kuo didesnis monochromatiškumo lygis, tuo mažesnis dažnių diapazonas, kurį lazeris gali skleisti. Difrakcija yra procesas, kurio metu šviesa lenkiasi aplink aštrius paviršius. Lazerio spinduliai yra minimaliai difraktuojami, tai reiškia, kad jie praranda labai mažai savo intensyvumo per atstumą. Lazerio spindulio spindesys yra galios kiekis ploto vienete, skleidžiamas tam tikru erdviniu kampu. Spinduliavimo negalima padidinti optinėmis manipuliacijomis, nes jam įtakos turi lazerio rezonatoriaus konstrukcija.
Ar lazerinio pjovimo technologijai reikalingi specialūs mokymai?
Vienas iš privalumųlazerinis pjovimasTechnologija yra palanki įrangos naudojimo mokymosi kreivė. Kompiuterizuota jutiklinio ekrano sąsaja valdo didžiąją dalį proceso, o tai sumažina operatorių darbą.
Kas yra susiję suLazerinis pjovimasSąranka?
Sąrankos procesas yra gana paprastas ir efektyvus. Naujesnė aukščiausios klasės įranga gali automatiškai pataisyti bet kokius importuotus brėžinių mainų formato (DXF) arba .dwg („brėžinio“) failus, kad būtų pasiekti norimi rezultatai. Naujesnės lazerinio pjovimo sistemos netgi gali imituoti darbą, suteikdamos operatoriams supratimą, kiek laiko užtruks procesas, tuo pačiu metu išsaugodamos konfigūracijas, kurias vėliau galima atkurti dar greitesniam perėjimui.