Kada lazeris susitinka su 3D?

Kadalazerissusitinka su 3D. Kokie aukštųjų technologijų produktai atsiras? Pažiūrėkime.

3D lazerinis pjovimasir suvirinimas

Kaip aukščiausios klasės technologijalazerio taikymasŠi technologija, 3D lazerinio pjovimo ir suvirinimo technologija plačiai naudojama automobilių pramonėje, pavyzdžiui, automobilių detalių, kėbulų, durų rėmų, bagažinės dangčių, stogo dangčių ir kt. gamyboje. Šiuo metu 3D lazerinio pjovimo ir suvirinimo technologija priklauso vos kelioms pasaulio įmonėms.

3D lazerinis vaizdavimas

Užsienio institucijos, naudodamos lazerinę technologiją, realizavo 3D vaizdavimą, kuris gali rodyti stereo vaizdus ore be jokio ekrano. Idėja yra ta, kad objektai nuskenuojami lazerio spinduliu, o atspindėtas šviesos spindulys atsispindi atgal ir susidaro vaizdas per šviesą su skirtinga pasiskirstymo tvarka.

lazerinis tiesioginis struktūrizavimas

Lazerinis tiesioginis struktūrizavimas trumpai vadinamas LDS technologija. Ji per kelias sekundes projektuoja lazerio spindulį į trimačius plastikinius įrenginius, sukurdama aktyvų grandinės raštą. Mobiliųjų telefonų antenų atveju lazerio technologija formuoja metalinį raštą liejamuose plastikiniuose laikikliuose.

Šiais laikais LDS-3D žymėjimo technologija plačiai naudojama 3C gaminių, tokių kaip išmanieji telefonai, gamyboje. Naudojant LDD-3D žymėjimą, galima pažymėti mobiliųjų telefonų dėklų antenų takelius; taip pat galima sukurti 3D efektą, taip maksimaliai taupant telefono vietą. Tokiu būdu mobilieji telefonai gali būti plonesni, jautresni, stabilesni ir atsparesni smūgiams.

3D lazerio šviesa

Lazerio šviesa žinoma kaip ryškiausia šviesa. Ji turi ilgą apšvietimo diapazoną. Skirtingų bangos ilgių lazeriai gali rodyti skirtingas spalvas. Pavyzdžiui, 1064 nm bangos ilgio lazeris skleidžia raudoną spalvą, 355 nm bangos ilgio – violetinę, 532 nm – žalią ir t. t. Ši savybė gali sukurti šaunų scenos lazerio apšvietimo efektą ir suteikia lazeriui vizualinės vertės.

lazerinis 3D spausdinimas

Lazeriniai 3D spausdintuvai sukurti remiantis plokštuminio lazerinio spausdinimo technologija ir LED spausdinimo technologija. Jie sukuria 3D objektus visiškai kitaip. Jie integruoja plokštuminio spausdinimo technologiją su pramoninio liejimo technologija. Palyginti su dabartine 3D spausdinimo technologija, jie gali gerokai padidinti spausdinimo greitį (10–50 cm/h) ir tikslumą (1200–4800 dpi). Jie taip pat gali spausdinti daugelį gaminių, kurių negalima atspausdinti 3D spausdintuvais. Tai visiškai naujas gaminių gamybos būdas.

Įvedus suprojektuotų gaminių 3D duomenis, lazerinis 3D spausdintuvas gali atspausdinti bet kokias sudėtingas atsargines dalis, naudodamas sluoksnių sukepinimo technologiją. Palyginti su tradiciniais amatais, tokiais kaip liejimo formų gamyba, panašių gaminių, pagamintų lazeriniu 3D spausdintuvu, svoris gali būti sumažintas 65 %, o medžiagų – 90 %.

Susiję produktai

Palikite savo žinutę:

WhatsApp +8615871714482