Filtravimas, kaip svarbi aplinkai nekenksminga ir apsaugos programa, daugiausia susijęs su pramoniniu dujų ir kietųjų medžiagų atskyrimu, dujų ir skysčių atskyrimu, kietųjų ir skystųjų medžiagų atskyrimu ir kietųjų medžiagų atskyrimu dideliu mastu, taip pat su buitinių prietaisų oro ir vandens valymu nedideliame plote, plinta įvairiose srityse. Pavyzdžiui, elektrinių, plieno gamyklų ir cemento gamyklų išmetamųjų dujų valymas; tekstilės ir drabužių pramonės oro filtravimas, nuotekų valymas; chemijos pramonės filtravimas ir kristalizavimas; buitinių oro kondicionavimo ir dulkių siurblių filtravimas.
Filtravimo medžiagas galima suskirstyti į pluoštą, audinį ir metalą, tarp kurių pluošto medžiagos yra populiaresnės, pavyzdžiui, medvilnė, vilna, kanapės, šilkas, viskozės pluoštas, polipropilenas, poliamidas, poliesteris, akrilas, modakrilas, PSA ir kiti sintetiniai pluoštai, taip pat stiklo pluoštas, keraminis pluoštas ir metalo pluoštas.
Tobulėjant filtravimo medžiagoms, tradiciniai pjovimo metodai nebepajėgia patenkinti rinkos poreikių, susijusių su dulkių surinkimo audinių, dulkių maišelių, filtrų, filtrų būgnų, filtrų, filtro vatos ir filtro šerdies gamyba. Pavyzdžiui, stiklo pluošto pjovimas atliekamas rankomis, o tai gali pakenkti mūsų kūnui.
Atsižvelgdama į vartotojų poreikius, „Goldenlaser“ pristatė daug prasmingų sprendimų, kurie leidžia pjauti, perforuoti ir apipjaustyti filtravimo medžiagą. Šis naujas neliečiamas, didelės galios ir greičio metodas atitinka praktinius poreikius ir atveria naują apdorojimo modelį.
Lyginant su tradiciniu pjovimo metodu, lazeris, naudojant CNC technologiją, ne tik pasižymi dideliu tikslumu ir efektyvumu, bet ir lengvai taupo medžiagas bei darbą apdorojant ritininius medžiagos gabalus, pranokdamas bet kokį tradicinį pjovimą, kurį palankiai vertina dauguma gamintojų. Tuo tarpu lazeriu galima atlikti įvairių dydžių ir dizaino filtravimo medžiagų paviršiaus perforavimą, o tai suteikia praktiškesnį būdą nuotekų valymui ir filtravimo kristalizacijai chemijos pramonėje. Be to, naudojant tradicinį pjovimą, sunku apdirbti metalines filtravimo medžiagas, tačiau lazerinio pjovimo ir suvirinimo aparatams tai atrodo kaip žuvis vandenyje. Lygus ir pilnas pjūvis, tikslus, be iškraipymų ir taršos, rodo ankstesnį jo taikymą panašių medžiagų suvirinimui ir tvirtų titnago medžiagų pjovimui.
Kaip nauja technologija, lazeris, kaip filtravimo pramonės tendencija, įneš vilties, gyvybės ir energijos.